Movies
Ratings
97
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0