Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5