Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0