Movies
Ratings
90
Running ManRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0