Movies
Ratings
120
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Soul KitchenRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0