Movies
Ratings
108
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 2.5
PaycheckRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5