Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SaltRated ★ 1.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Black DahliaRated ★ 3.0
Mozart and the WhaleRated ★ 2.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
40 Days and 40 NightsRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0