Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 2.0
The HoursRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 0.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5