Movies
Ratings
1929
The MenuRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 2.5
DAEMUGARated ★ 0.5
ConfessionRated ★ 2.0
The Policeman's LineageRated ★ 1.0
Special DeliveryRated ★ 2.0
Serve The PeopleRated ★ 0.5
6/45Rated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 1.5
The Invisible ManRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5