Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 0.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
RamsRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.0