Movies
Ratings
343
Die HardRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
My Tutor FriendRated ★ 0.5