Movies
Ratings
24
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
Frankie and JohnnyRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Danny CollinsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0