Movies
Ratings
101
Night in ParadiseRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
PredatorsRated ★ 1.5