Movies
Ratings
169
The DictatorRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0