Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0