Movies
Ratings
144
Shutter IslandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0