Movies
Ratings
141
Still AliceRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0