Movies
Ratings
584
GhajiniRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5