Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ms. ApocalypseRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0