Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Passenger 57Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0