Movies
Ratings
97
Pearl HarborRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0