Movies
Ratings
46
Marley & MeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0