Movies
Ratings
342
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0