Movies
Ratings
35
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
VitusRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0