Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The Lost CityRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0