Movies
Ratings
29
The HousemaidRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0