Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5