Movies
Ratings
67
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.5