Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0