Titles you rated
Moana 2Rated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0