Movies
Ratings
123
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0