Movies
Ratings
21
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0