Movies
Ratings
498- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0