Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0