Movies
Ratings
391
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5