Titles you rated
LifeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 4.0