Movies
Ratings
42
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5