Titles you rated
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The MightyRated ★ 3.5