Movies
Ratings
100
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0