Movies
Ratings
170
Aya of Yop CityRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 0.5
Mr. VampireRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.5
FoxfireRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
OshinRated ★ 2.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0