Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 1.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5