Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0