Movies
Ratings
546
SearchingRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0- HYPNOTIZEDRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5