Movies
Ratings
222
Bird BoxRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0