Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5