Titles you rated
SanctumRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5