Titles you rated
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 0.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0