Movies
Ratings
131
Lost in ParisRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 5.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0