Movies
Ratings
319
BurntRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Pawn SacrificeRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Mr. RightRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0