Movies
Ratings
21
YMCA Baseball TeamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0